» گزارش تصویری از کنسرت سعید شهروز

این سایت به فروش می رسد، شماره تماس : 09358484153
amin_agheri
amin_agheri
گزارش تصویری از کنسرت سعید شهروز
تاریخ ارسال : ۲۸ دی ۱۳۹۲
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars1 500 5
Loading...

این خبر را به اشتراک بگذارید :

موزیک نو : سعید شهروز در تاریخ ۲۶ دی ماه بعد از سه سال دوری از صحنه باز هم با ترانه غزلک خاطره سازی کرد.

شهروز: ستاره سرزمین احساس شما هستید، نه من!
 
شب گذشته سعید شهروز بعد از سه سال در تک سانس ساعت ۲۱ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی با هوادارن خود تجدید خاطره کرد. او در ابتدای این اجرا خطاب به هوادارانی که سه کلمه ستاره سرزمین احساس را روی کاغذی برای خواننده محبوبشان نوشته بودند گفت: ستاره سرزمین احساس شما هستید، نه من!
 
کنسرتی پس از سه سال
 
این خواننده قدیمی پاپ که از سال ۷۶ کار خود را آغاز کرده تا کنون آلبوم های پسرای مشرقی، نقره داغ، جون من و جون شما، غزلک، گلابتون، معبد، پسرم، بی خوابی را روانه بازار موسیقی پاپ کرده است. شهروز از معدود خواننده هایی است که در این سال های اخیر او را کمتر روی استیج دیده ایم به همین خاطر این عدم حضور در برگزاری کنسرت آنهم با فاصله سه سال ازهم به نوعی هواداران این خواننده را برای حضور در اجراهای او مشتاق تر کرده است، هر چند این را نباید نادیده گرفت که همیشه صندلی های سالن نمایشگاه برای اجراهای شهروز پر بوده است و مردم و مخاطبینش همیشه در اجراهای سراسر انرژی او حضور داشته اند. آخرین اجرای شهروز مربوط می شود به سال ۸۹ در همین سالن.
 
پخش کلیپ قبل از شروع اجرا
 
یکی از بخش هایی که در برخی از کنسرت ها دیده می شود پخش کلیپ خواننده قبل از شروع اجرا است. دیشب نیز قبل از اینکه شهروز و گروه ارکسترش اجرای خود را شروع کنند، کلیپی متشکل از بهترین تراک های او روی ویدئو پروژکشن پخش شد که با استقبال خوبی هم مواجه شد. کارگردانی این قطعه تصویری به عهده هادی و فرهاد غفوریان بود.
 
پسر شهروز در کنار پدر
 
درست بعد از اجرای اولین تراک (از لج تو) تنها پسر شهروز که شهداد نام دارد روی استیج آمد و شاخه گلی را به پدرش تقدیم کرد. شهروز که از آن دسته خواننده هایی است که همیشه درآثارش عشق به خانواده ، همسر و فرزند به وضوح پیداست در سال ۸۴ که مقارن بود با تولد فرزندش، تراکی را تحت عنوان پسرم خواند و در آلبومی با همین نام روانه بازار کرد. او در ادامه معرفی پسرش به حضار گفت که پسرم دیگر بزرگ شده و الان دو ساز جاز و پیانو را به صورت حرفه ای می نوازد.
 
کنسرتی با جیغ بنفش
 
شهروز برای این اجرا آنقدر شور و هیجان داشت که بارها از مردم خواست تا با جیغ های بفنش! خود او را همراهی کنند، جالب اینجا بود که مسئول نور هم در هر دفعه همزمان با جیغ های مردم نور بنفشی را روی استیج می انداخت.
 
برادر شهروز نوازنده درام
 
یکی از نوازنده های ارکستر امشب بابک شهروز بود که نوازندگی درام را به عهده داشت. شهروز طی صحبت هایش یادی از خاطره های قدیمی اش با برادر خود و از او بابت حضور در این اجرا تشکر ویژه ای کرد. ضمن اینکه ماهک دختر برادر شهروز نیز در بین جمعیت نشسته بود.
 
گروه نوازنده
 
میلاد فاضلی رهبر ارکستر، مجتبی کشاورز گیتار بیس، هادی جداری فلوت و … از نوازندگان این اجرا بودند.
 
میهمانان حاضر در سالن
 
مهدی هاشمی نسب، طاها همدانی پسر ستار همدانی،مسعود امامی، غلامرضا سبز علی، بابک صحرایی، خشایار اعتمادی، امیر یگانه، پدر مهدی یراحی، محمد صوفی و … از میهمانان حاضر در سالن بودند.
 
نوازنده ویولن در سالن غوغا کرد
 
نوازنده ویولن با اجرای موسیقی یکی از سریال های خارجی با استقبال خوبی از جانب مخاطب روبروشد.
 
خانواده شهروز
 
همیشه در اجراهای سعید شهروز یکی از ویژه ترین میهمان ها خانواده او هستند. پدر و مادر، برادر، همسر و … شهروز او را در این اجرا همراهی می کردند.
 
آهنگهای ریتمیک و شاد
 
از نکته های جالب این کنسرت اجرای آهنگ های شاد و ریتمیک بود که بخشی از آن را قطعات لری چون قسم، همدم، خورشید خانم و … تشکیل داده بود.
 
تراک های اجرا شده
 
از لج تو، آسمون رویا، ابلیس، غزلک، حرفامو باور کن، چند سال از امشب بگذره ، دوُسم چی، طعنه، ستاره پوش،قسم، همدم، تبعیدی، خورشید خانم، ستاره و … از قطعاتی بودند که شهروز برای مردم اجرا کرد.
 
غزلک و خاطره سازی
 
قبل از خواندن غزلک، شهروز رو به حضار گفت: می خواهم با خواندن این تراک برایتان خاطره سازی کنم. غزلک نام یکی از آلبوم ها و تراک های معروف و پر مخاطب این خواننده است.
 
تبعیدی با مردم
 
یکی از تراک های مورد استقبال مردم تراک تبعیدی بود که این بار با همراهی مردم خوانده شد. شهروز در ابتدا دو بیت از این ترانه را خواند و سپس از مردم پرسید که باقی ترانه را می تونید بخونید؟ که در نهایت بخش قابل توجهی از تراک را مردم خواندند و بعد موسیقی اثر شروع شد و خود شهروز ادامه آن را از سر گرفت.
 
فقط یک بیت از ترانه پسرم!
مثل اینکه برخلاف سابق در لیست ترانه های اجرا شده دیشب خبری از ترانه پسرم نبود. شهروز که تعلق خاطر عجیبی به این ترانه دارد، بیت اول این تراک را با اشاره به حضور پسرش در سالن خواند.
 
چیدمان خوب تراک ها
 
چیدمان تراک های اسلو، ترنس، ریتمیک و غمگین طوری صورت گرفته بود که در نهایت مخاطب این اجرا با رضایت مندی کامل سالن را ترک می کرد.
 
جانبازان «آسایشگاه ثاراله» میهمانان ویژه اجرا
 
حدود یک ماه پیش سعید شهروز و جمعی از خوانندگان موسیقی پاپ از آسایشگاه ثاراله دیدن کردند. طی این اتفاق و رابطه ای که سعید شهروز با این عزیزان داشت دیشب جمعی از جانبازان این آسایشگاه میهمان ویژه کنسرتش بودند. در ادامه یکی از جانبازان تابلویی را با عکس شهروز نقاشی کرده بود که در حین اجرا به او تقدیم کرد.
 
ستاره پوش تقدیم به صاحب امشب
 
تراک ستاره پوش که بارها از تلویزیون پخش شده دیشب به گفته شهروزبه صاحت مقدم امام زمان (عج) تقدیم شد.
 
در ادامه عکس های امین باقری را از این اجرا مشاهده نمایید.

گزارش تصویری از کنسرت سعید شهروز | تصویر اولگزارش تصویری از کنسرت سعید شهروز | تصویر دومگزارش تصویری از کنسرت سعید شهروز | تصویر سومگزارش تصویری از کنسرت سعید شهروز | تصویر چهارمگزارش تصویری از کنسرت سعید شهروز | تصویر پنجمگزارش تصویری از کنسرت سعید شهروز | تصویر ششمگزارش تصویری از کنسرت سعید شهروز | تصویر هفتمگزارش تصویری از کنسرت سعید شهروز | تصویر هشتمگزارش تصویری از کنسرت سعید شهروز | تصویر نهمگزارش تصویری از کنسرت سعید شهروز | تصویر دهمگزارش تصویری از کنسرت سعید شهروز | تصویر یازدهمگزارش تصویری از کنسرت سعید شهروز | تصویر دوازدهم

ارسال نظر :

You must be logged in to post a comment.support
. تمامی حقوق این وبسایت برای وبسایت موزیک نو محفوظ است ©
support
اخبار موسیقی | ارسال پیامک| آپلود عکس | عطر و ادکلن | کتابدانلود آهنگفونت فارسی