» فرزاد فرزین یا رهبر گروه ارکستر ؟؟!!!

این سایت به فروش می رسد، شماره تماس : 09358484153
amin_agheri
amin_agheri
فرزاد فرزین یا رهبر گروه ارکستر ؟؟!!!
تاریخ ارسال : ۱۸ آبان ۱۳۹۱
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 400 5
Loading...

این خبر را به اشتراک بگذارید :

فرزاد فرزین یا رهبر گروه ارکست ؟؟!!!

موزیک نو – مسعود نظری : همان طور که انتظار می رفت باز هم سوپرایزی دیگر توسط فرزاد فرزین برای حیرت زده شدن حضار تدارک دیده شده بود؛ با آمدن اعضای گروه ارکستر و نواختن موسیقی بی کلام همه منتظر ورود فرزاد فرزین بودند که ناگهان رهبر ارکستر با برداشتن نقاب خود همه را حیرت زده کرد، بله او کسی نبود جزء فرزاد فرزین که با گریم به خصوصی در صحنه حضور داشت .

در همین هنگام با شروع قطعه دوریت از آلبوم شلیک فضای سالن متحول شد و فرزاد فرزین به شدت مورد تشویق دوست داران خود قرار گرفت در ادامه نیز به ترتیب قطعات بیا بیا، دونه دونه، اون تو نیستی، می دونم، شانس، شورشی، کی می تونه، ماه من، حس خوب، خیانت، عذاب، احساس من و با تو از دو آلبوم شانس و شلیک اجرا شدند.

به گفته فرزاد فرزین تغییراتی در گروه ارکستر داده شده بود، جوانان کم سن و سال و در عین حال با تجربه فرزاد را در این کنسرت یاری می کردند؛ ابتدای هر موزیک نیز با تک نوازی خاصی از اعضای گروه همرا ه بود که در این میان آهنگ کی می تونه با ضرب قاشق بر روی بشقاب آغاز شد!!

در اواسط برنامه تمامی اعضای ارکستر و مهمان ویژه کنسرت کامران تفتی توسط فرزاد فرزین معرفی و تشویق شدند.

انتهای کنسرت نیز دارای ویژگی خاصی بود، دکور روی صحنه با حضور حسام نواب صفوی و نوازندگی پیانو توسط او شبی به یاد ماندنی را برای طرافداران فرزاد فرزین رقم زد.

عکس ها : نگار کاظمی

ورود به گالری

ارسال نظر :

You must be logged in to post a comment.



support
. تمامی حقوق این وبسایت برای وبسایت موزیک نو محفوظ است ©
support
اخبار موسیقی | ارسال پیامک| آپلود عکس | عطر و ادکلن | کتابدانلود آهنگفونت فارسی