» اولین حضور مستقل سهراب پاکزاد در میان هوادارنش

این سایت به فروش می رسد، شماره تماس : 09358484153
amin_agheri
amin_agheri
اولین حضور مستقل سهراب پاکزاد در میان هوادارنش
تاریخ ارسال : ۲۲ آبان ۱۳۹۱
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars2 500 5
Loading...

این خبر را به اشتراک بگذارید :

اولین حضور مستقل سهراب پاکزاد در میان هوادارانش

موزیک نو – پریسان جبرائیلی : سهراب پاکزاد بعد از جدایی از امیر طبری و ۱۵ ماه دوری از صحنه ۲۱ آبان ماه در سالن میلاد نمایشگاه تهران با تهیه کنندگی مجید عبدی ( آوای فروهر )، بازگشتی رویایی را رقم زد .

کنسرت با آهنگ زیر بارون آغاز شد، صدا و کلیپی از ریزش قطرات باران صحنه رویایی را برای حضار رقم زده بود و تمامی لحظات صدای تماشاچیان همراه با سهراب پاک زاد به گوش می رسید که این نشان از محبوبیت بالای او در میان هوادارنش می باشد.

سهراب پیش از این کنسرت قطعات تقصیر و تورو می بخشم را به صورت اینترنتی و تک تراک منتشر کرد تا قطعاتش برای این کنسرت به استاندارد برسد.

در این کنسرت قطعات آروم آروم، این چه حسیه، نازنین، مهربون، حس پرواز، عزیز دلم، تورو می بخشم و خبری نیست اجرا شد که در این میان تک نوازی های رهبر ارکستر ( نیما وارسته ) نیز کاملا گوش نواز بود.

نوبت به معرفی مهمانان رسید؛ از ابتدا جای خالی بنیامین بهادری در کنسرت حس می شد تا اینکه سهراب او را در میان جمعیت یافت، بنیامین هم با اشاره به اینکه دوست دارد در میان هواداران بشیند از جای بلند شد و به شدت مورد تشویق حضار سالن قرار گرفت.

بعد از معرفی بنیامین سهراب پاکزاد با معرفی سام درخشانی از او خواست تا بروی صحنه بیاید تا او مهمانان دیگر را معرفی کند، مهمانانی چون پوریا پور سرخنگار فروزندهلاله اسکندریسحر دولتشاهیدانیال عبادیامیر آقاییطناز طباطباییسارا منجزی – ماه چهره خلیلی و الهام جعفر نژاد ( طراح لباس سهراب ) در این کنسرت حضور داشتند تا شاهد اجرای بی نظیر پاکزاد باشند.

نا گفته نماند برای اولین بار شاهد طراحی لباس برای تمامی اعضای گروه کنسرت بودیم که با خلاقیت خاصی برای این شب آماده شده بود.

اعضای گروه ارکستر را نیما وارسته ( سرپرست، کیبور و ویولن ) – ایمن خسروی راد ( گیتار الکتریک ) – بابک ریاحی پور ( بیس ) – پیمان لطیفی ( درام ) – داریوش صالح پور ( گیتار اسپانیش و آگوستیک ) – پژمان فرهمند ( پرکاشن ) – علی منصوری ( کیبورد ) تشکیل می دادند.

در ادامه عکس های مسعود ساکی را از این کنسرت مشاهده نمایید.

ورود به گالری

ارسال نظر :

You must be logged in to post a comment.support
. تمامی حقوق این وبسایت برای وبسایت موزیک نو محفوظ است ©
support
اخبار موسیقی | ارسال پیامک| آپلود عکس | عطر و ادکلن | کتابدانلود آهنگفونت فارسی