» بیوگرافی محسن یگانه

این سایت به فروش می رسد، شماره تماس : 09358484153
amin_agheri
amin_agheri
بیوگرافی محسن یگانه
تاریخ ارسال : ۰۸ آذر ۱۳۹۱
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars4 500 5
Loading...

این خبر را به اشتراک بگذارید :

محسن یگانه متولد ۲۳ اردیبهشت ۱۳۶۴ در شهر گنبد کاووس می باشد. از اول در دوران بچگی تو فعالیتهای فرهنگی و هنری زود موفق می شده، تا اوایل دوران دبیرستان آدم موفقی بوده و تا شروع دبیرستان همه چی برایش خوب بوده است !

 

به خاطر ماموریت های مادرش چون استاد دانشگاه بوده است مجبور به سفر به اراک می شود و به همین دلیل دچار افت شدید درسی شده است ! بعد از اراک به شهر خود بر می گردد و بعد از یک سال به تهران و حدود ۱۰ ماه بم، یک سال ساری و سپس در تهران دانشگاه قبول می شود که باعث ماندگاری او در تهران می شود .

 

بعد از فیلم پر پرواز در دوران دبیرستان تازه تفاوت بین سازها رو می فهمد، او به این که دیر شروع کرده و زود موفق شده افتخار می کند. در همین زمان اولین گیتار خود را می خرد و شروع می کند به تمرین به صورت تجربی , بله تجربی ! چون خانواده اش زیاد علاقه ای نداشتند که موزیک را به درسش ترجیح دهد .

 

در رشته مهندسی صنایع قبول و از همان زمانی که وارد دانشگاه می شود شروع به فعالیتهای جدی در موسیقی می نماید و سریع شروع به ظبط کارهای خود می کند که اکثر کارها از لحاظ حرفه ای ضعیف ولی از لحاظ احساسی قوی بوده اند !

 

توی چند سالی که کار کرده است بالای ۳۰۰ اجرا داشته، اولین باری که روی صحنه رفته به هیچ عنوان از استرس خبری نبوده است، فقط شاید بعضی جاها به خاطر جو خوبی که تو سالن بوده یه مقدار برای ابراز احساسات هول می شده است !
از همان اجرای اول با سالن پر از جمعیت روبه رو شده است که برای اجرای او آمده بودن و این مهمترین عامل توی اجرایش می باشد، همیشه هر چقدر حاضرین توی سالن آدمای صمیمی و خونگرم باشند محسن هم همانقدر سر حال قطعاتش را اجرا میکند.

 

طبق گفته خودش هر چه که هست را از لطف خدا دارد و عشقی که هوادارنش به او دارند و همیشه از همسرش که او را در تمامی لحظات یاری می کند تقدیر کرده است.

ارسال نظر :

You must be logged in to post a comment.support
. تمامی حقوق این وبسایت برای وبسایت موزیک نو محفوظ است ©
support
اخبار موسیقی | ارسال پیامک| آپلود عکس | عطر و ادکلن | کتابدانلود آهنگفونت فارسی