» نشست خبری کنسرت چرا رفتی برگزار شد

این سایت به فروش می رسد، شماره تماس : 09358484153
amin_agheri
amin_agheri
نشست خبری کنسرت چرا رفتی برگزار شد
تاریخ ارسال : ۱۷ مرداد ۱۳۹۳
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars1 500 5
Loading...

این خبر را به اشتراک بگذارید :

موزیک نو : نشست خبری کنسرت چرا رفتی با آهنگسازی تهمورث پورناظری و خوانندگی همایون شجریان، ۱۵ مرداد ماه سال جاری در گالری بوم تهران برگزار شد.

محمد حسنی و توتونچیان تهیه کنندگان این کنسرت موسیقایی، در ابتدای این نشست خبری اعلام کردند: بسیار خوشحالیم که بعد از ۸ سال توانستیم در تالار وزارت کشور کنسرتی را اجرا کنیم.سالنی که نه در حد جهانی اما در سطح قابل قبولی دارای استانداردهای لازم است.
 
وی افزود: طبق برنامه ریزی‌هایی که از قبل انجام شده، قرار بود این کنسرت موسیقایی طی روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ مرداماه در ۲ سانس برگزار شود، اما به دلیل استقبال قابل توجه مخاطبان روزهای ۲۳ و ۲۴ مردادماه هم این کنسرت را برگزار خواهیم کرد.
 
همایون شجریان در ادامه این نشست خبری گفت: بسیار خوشحالیم که بعد از ۴ ماه از تولید آلبوم ( نه فرشته ام نه شیطان) می توانیم کنسرت زنده این آلبوم را برگزار کنیم.
تمام قطعه های آلبوم ( نه فرشته ام نه شیطان ) این بار به خاطر تفاوتی که در ترکیب ارکستر وجود دارد، با چیدمان دیگری، ضمن ۲ قطعه جدید و جذاب توسط سهراب و تهمورس پورناظری در این کنسرت اجرا خواهند شد.
وی افزود: دوست ندارم توقعی که از پدرم دارند را از من هم داشته باشند و امیدوارم توانسته باشم در این شیوه نوین، کار قابل قبولی را به مخاطب ارایه دهم.
 
شجریان درباره کلیپ تولید شده ( چرا رفتی ) هم توضیح داد: از تمام کسانی که این کلیپ را دیدند و اظهار نظرهایی را درباره آن انجام دادند، ممنونم. این کلیپ چون دیده شد، مخالف پیدا کرد و من تصور می کنم این مخالفت ها مقداری جهت‌دار و سازماندهی شده با حمله های غیرمنصفانه ای روبرو شد. در حالی که ما قبل از پخش این فیلم هم نوشته بودیم که این کلیپ فقط برای رونمایی است که دوستان متوجه این ماجرا نشدند.
 
تهمورس پورناظری آهنگساز و رهبر ارکستر کنسرت «چرا رفتی» نیز در این نشست گفت: استفاده از نوازنده حرفه ای در این آلبوم جنبه تبلیغاتی نداشت چراکه ما تاکید فراوانی داشتیم در مسیری که انتخاب شده به لحاظ کیفیت به استانداردی در دنیا نزدیک شویم که می تواند موسیقی ایرانی را به دنیا معرفی کند که البته دوست داشتیم از این نوازندگان برای اجرای زنده آلبوم هم استفاده کنیم. اما حضور تمامی این نوازندگان در کنسرت میسر نبود و ما تلاش کردیم که با یک تیم حرفه ای از هنرمندان ایرانی اثر قابل قبولی را به مخاطب ارایه دهیم.
 
وی در بخش دیگری یادآور شد: به طور حتم هدفی که ما برای انتشار این آلبوم به دنبال آن بودیم فقط ارتباط احساسی با مخاطب بود و من فکر می کنم که در این راه موفق هم عمل کردیم.

ارسال نظر :

You must be logged in to post a comment.support
. تمامی حقوق این وبسایت برای وبسایت موزیک نو محفوظ است ©
support
اخبار موسیقی | ارسال پیامک| آپلود عکس | عطر و ادکلن | کتابدانلود آهنگفونت فارسی