» میرزمانی از مدیرکلی دفتر موسیقی استعفا داد

amin_agheri
amin_agheri
میرزمانی از مدیرکلی دفتر موسیقی استعفا داد
تاریخ ارسال : ۱۸ دی ۱۳۹۱
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars2 5٫00 5
Loading...

این خبر را به اشتراک بگذارید :

موزیک نو – سید محمد میرزمانی مدیر مرکز موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد از دفتر موسیقی وزارت ارشاد استعفا داد.

میرزمانی ضمن تایید این مطلب، گفت: زمانی که مسئولیت مدیر کلی دفتر موسیقی را بر عهده داشتم، با بیماری دیابت دست و پنجه نرم کردم اما در حال حاضر وضعیتم وخیم شده و بیماری به چشمم نیز آسیب زده است.

 

او وضعیت نامناسب جسمی‌اش را مهم‌ترین دلیل برای استعفا از مسئولیت خود در دفتر موسیقی دانست و افزود: متاسفانه در حال حاضر ناراحتی قلبی پیدا کرده‌ام و قادر به ادامه این مسئولیت نیستم.

 

استعفای میرزمانی از مدیر کلی دفتر موسیقی در حالی علنی شده است که کمتر از دو ماه به برگزاری جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر باقی مانده است.

 

همچنین مدیر مستعفی مرکز موسیقی وزارت ارشاد از پذیرفته شدن استعفایش از سوی شاه‌آبادی معاون هنری وزارت ارشاد خبر داد.

 

میرزمانی اضافه کرد: از چهار ماه پیش تا کنون درخواست استعفای خود را به معاون هنری وزارت ارشاد داده بودم اما آقای شاه‌آبادی نپذیرفت تا اینکه پس از مشکلات جسمی ایجاد شده در نهایت استعفایم از سمت مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد را پذیرفت.

 

مدیر مستعفی مرکز موسیقی وزارت ارشاد در پاسخ به این پرسش که در آستانه بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر هستیم، این استعفا به کلیت کار جشنواره لطمه وارد نمی‌کند؟ گفت: با درایتی که در حسن ریاحی دبیر جشنواره و همچنین کاردانی و تسلط بر امور که در علی ترابی مدیرعامل انجمن موسیقی سراغ دارم، مطمئن هستم که کار به خوبی پیش می رود و جشنواره موسیقی فجر به خوبی برگزار می شود.

 

میرزمانی در پایان افزود: در طول تمام مدت مدیریتم به هنر موسیقی فکر می‌کردم و امیدوارم سمت مدیریت این مرکز ازین پس به عهده مدیریتی آگاه و کاربلد باشد و مجموع کارها تا انتخاب مدیر کل جدید دفتر موسیقی وزارت ارشاد به درستی پیش رود.

 

منبع : ایسنا

ارسال نظر :

  • نام و نام خانوادگی :
  • ایمیل :
  • پیغام :support
. تمامی حقوق این وبسایت برای وبسایت موزیک نو محفوظ است ©
support
اخبار موسیقی | ارسال پیامک| آپلود عکس | عطر ادکلن | کتابدانلود آهنگفونت فارسی