» علی شوکت به روی صحنه می رود

این سایت به فروش می رسد، شماره تماس : 09358484153
amin_agheri
amin_agheri
علی شوکت به روی صحنه می رود
تاریخ ارسال : ۱۶ اسفند ۱۳۹۱
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars2 500 5
Loading...

این خبر را به اشتراک بگذارید :

موزیک نو : علی شوکت در اولین اجرای خود در تالار ایوان شمس به روی صحنه می رود.

علی شوکت متولد ۲۰ شهریور ۱۳۵۴
سال گذشته اولین آلبوم خود را با نام بیست شهریور وارد بازار کرد.

 

این آلبوم که ترانه ها و آهنگسازی آن کار خودش میباشد شامل ۹ ترانه با نام های من و تو – اولین نگاه – خورشید و ماه – نبودنم کنارت – مامان من – برنده و بازنده – عشق یا عادت – نمیدونی و نمیری از یادم میباشد.

 

امروز علی شوکت در حال تمرین با گروهش برای اجرای کنسرت بتاریخ ۱۸ اسفند در سالن ایوان شمس می باشد و شهرام مویدی , شایان مجیدی , آرمین صفار , بهزاد اشعاری به سرپرستی هادی کیانی او را همراهی می کنند.

 

او برای اولین اجرای خود تمام ترانه های آلبومش را همراه سه ترانه جدید برای طرفدارانش اجرا خواهد کرد.
وی ترانه های جدیدش را با نام های شب های بی رویا , حرف بزن با من و من اینجام معرفی کرد و خاطر نشان کرد که طرفداران موسیقی، در این اجرا فضای جدیدی از اجرای زنده را تجربه خواهند کرد .

 

قرار بر این است این خواننده در کنسرت پیش روی خود، قطعات «من و تو»، «اولین نگاه»، «خورشید و ماه»، «نبودنم کنارت»، «مامان من»، «برنده و بازنده»، «عشق یا عادت»، «نمیدونی» و «نمیری از یادم» را به همراه سه قطعه جدید «شب های بی رویا»، «حرف بزن با من» و «من اینجام» اجرا کند که مخاطبین فضای جدیدی از اجرای زنده را تجربه خواهند کرد.

 

لازم به ذکر است که این کنسرت به سرپرستی هادی کیانی برگزار خواهد شد و شهرام مویدی، شایان مجیدی، آرمین صفار و بهزاد اشعاری به عنوان نوازنده های گروه، علی شوکت را در این اجرا همراهی خواهند کرد. علاقه مندان برای تهیه بلبیط برای این کنسرت می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

ارسال نظر :

You must be logged in to post a comment.support
. تمامی حقوق این وبسایت برای وبسایت موزیک نو محفوظ است ©
support
اخبار موسیقی | ارسال پیامک| آپلود عکس | عطر و ادکلن | کتابدانلود آهنگفونت فارسی